Про клініку

Команда нашої клініки, яка включає як адміністративних співробітників, так і клінічних спеціалістів, підтримує найвищі стандарти якості обслуговування. Ми регулярно підтверджуємо нашу зобов’язаність наданню всебічної допомоги та підтримці пацієнтам.

“У величі служіння ми знаходимо себе, бо наше справжнє призначення - дарувати радість та допомогу іншим.”

Singapore Medical Center почала свій шлях у травні 2019 року як невелика приватна практика сімейного лікаря Віти Олещенко, розташована у живописному районі Києва. Заснована на принципах доказової медицини, клініка швидко завоювала довіру пацієнтів завдяки високому професіоналізму, чуйності та інноваційному підходу до лікування.

 

Вже через рік, у весні 2020 року, завдяки підвищеному попиту та прагненню надавати медичні послуги більшому числу пацієнтів, було відкрито ще дві філії на Оболоні та Позняках. Сьогодні, Singapore Medical Center є однією з провідних клінік сімейної медицини в Києві, обслуговуючи понад 19500 пацієнтів.

Сучасна медицина
з серцем та увагою до кожного.

Наша команда медичних професіоналів невтомно займається дослідженнями та практичною допомогою, забезпечуючи піклування від наймолодших пацієнтів із передчасним діагностуванням, дотримуючись спеціально розроблених програм збереження здоров’я. Впроваджені нами інноваційні медичні сервіси та технології преміум-класу встановлюють новітні стандарти в галузі.

Наші Сімейні лікарі

Ми пишаємося нашою командою професіоналів, яка працює в трьох філіях по всьому Києву. Кожен член нашої команди присвячений наданню високоякісної медичної допомоги та підтримці наших пацієнтів.

Ми завжди раді бачити вас у Singapore Medical Center. Запрошуємо вас відвідати одну з наших філій у Києві та переконатися в якості наших послуг особисто.

Олещенко Віта Іванівна

Загальна практика-сімейна медицина, спеціалізація з організації і управління охороною здоров’я

Мови

Українська (рідна), Англійська (середній)
Профіль лікаря

Ми завжди поруч та
відкриті для вас!

Ми активно співпрацюємо зі страховою компанією Княжа, щоб забезпечити наших пацієнтів найкращими умовами обслуговування.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг, включаючи заключення декларацій з сімейним лікарем, вакцинацію, лабораторні дослідження, ЕКГ, УЗД та багато інших. Наша мета – забезпечити вас всім необхідним для підтримки вашого здоров’я.

Ми використовуємо передові медичні технології та обладнання, щоб забезпечити наших пацієнтів найкращими діагностичними та лікувальними послугами. Наші інструменти включають Електрокардіограф 3/12 канальний 300G, гематологічний аналізатор ELite 5, уринаналізатор ELite та ультразвуковий апарат General Elektriks (GE) Versana.

Наші відділення

Переглянути відділення

Залишились питання?​

+38 (073) 032 03 03