Ультразвукове дослідження

Ультразвукова діагностика – це безпечний, точний, доступний та комфортний метод візуалізації органів, який забезпечує миттєві результати без контраіндикацій.

Ультразвукова діагностика

Не зволікайте, запишіться на консультацію до сімейного лікаря та профілактичне обстеження вже сьогодні!

Вартість УЗД Діагностики

Ультразвукова діагностика – це безпечний, точний, доступний та комфортний метод візуалізації органів, який забезпечує миттєві результати без контраіндикацій.

ДослідженняЦіна (грн)
УЗД щитовидної залози350
УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка, нирки)600
УЗД нирок350
УЗД печінки300
УЗД підшлункової залози250
УЗД молочних залоз400
УЗД лімфатичних вузлів200

Як записатись на УЗД Діагностику?

Ви можете записатись на УЗД через адміністратора нашої клініки в зручний для вас час, вказавши конкретний вид діагностики, який вас цікавить. Однак ми наполегливо рекомендуємо не займатися самодіагностикою та самолікуванням. Для точної діагностики та правильного лікування зверніться до сімейного лікаря, який при необхідності призначить вам УЗД.

Переваги ультразвукової діагностики

Ці переваги роблять ультразвукову діагностику одним з найбільш популярних та надійних методів медичної візуалізації.

 • Безпека для пацієнта. Ультразвукова діагностика є невипромінювальним методом, тому вона безпечна навіть для вагітних жінок та дітей.
 • Висока точність. Сучасне ультразвукове обладнання дозволяє отримати деталізовані зображення органів в реальному часі, що сприяє точному встановленню діагнозу.
 • Миттєві результати. Лікар може оцінити стан органів під час процедури і надати відразу ж попередній висновок.
 • Безболісність та комфортність. Процедура не вимагає введення голки, рентгенівського випромінювання або введення контрастних речовин.
 • Доступність. Ультразвукова діагностика є однією з найбільш доступних методів візуалізації, порівняно з іншими методами діагностики.
 • Можливість динамічного спостереження. Ультразвук дозволяє в реальному часі спостерігати за роботою органів, їх рухами, кровообігом тощо.
 • Без контраіндикацій. Ультразвукова діагностика практично не має протипоказань, що робить її ідеальним вибором для більшості пацієнтів.

Ультразвукова діагностика органів

Як відбувається обстеження за допомогою ультразвуку

Ультразвукова діагностика органів може проводитись зовнішнім шляхом — скануванням, і внутрішнім — трансректального (у чоловіків) і трансвагінально (у жінок), при яких датчик вводиться в організм. Новим методом є доплерографія, що дозволяє оцінити стан судин і кровотоку, завдяки здатності змінювати довжину ультразвукових хвиль, відбитих від рухомих об’єктів. Нерідко в клініках проводять комплексну діагностику органів і систем, але по необхідності здійснюється і цілеспрямоване дослідження. Найбільш типові випадки, коли проводять діагностику за допомогою ультразвуку:

Обстеження серця та судин

УЗД серця, вен та судин відтворює зображення розташування та стану вен і судин по всьому тілу. Якщо дослідження виконується з метою пошуку тромбу або згустки крові у венах в руках або ногах, датчик може бути використаний для стиснення вен. Здатність або нездатність вен стискатися допомагає виключити або підтвердити наявність тромбу в венах. Закупорка сонних артерій, що розташовані на шиї і несуть кров від серця до мозку, може призвести до інсульту. Тому ультразвук дуже часто використовується для такого обстеження, щоб отримати докладні фотографії цих кровоносних судин і інформацією про кров, що протікає через них.

Обстеження грудей

Ультразвукове дослідження молочної залози дає зображення внутрішніх структур молочної залози. Воно входить в одне з обов’язкових профілактичних обстежень для жінок задля зменшення ризику утворення різного роду затвердінь. Також під час обстеження лікар може використати доплерівський метод оцінки кровотоку, щоб перевірити, чи груди нормально збагачуються киснем та поживними речовинами

Діагностика органів черевної порожнини

УЗД черевної порожнини дає картину органів та інших структур у верхній частині живота. Цей вид діагностики застосовують для оцінки:

 • нирок
 • печінки
 • жовчного міхура
 • підшлункової залози
 • селезінки

Ультразвук черевної порожнини використовується для діагностики різних станів, таких як болі в животі або здуття, порушення функції печінки, камені в жовчному міхурі або нирках тощо.

Обстеження органів тазу

Ультразвук органів малого тазу дозволяє обстежити органи в нижній частині живота або тазу. Є три способи діагностики органів малого тазу:

 • через черевну стінку ( трансабдомінальний)
 • вагінальний (трансвагінальний, ендовагінальний) для жінок
 • ректальні ( трансректальний) для чоловіків

Акушерське обстеження

Акушерська ультразвукова діагностика дозволяє отримати фотографії ембріона в матці жінки. Таким чином можна попередити вади розвитку та інші неприємні відхилення. Це дає можливість корегувати різними способами розвиток плоду та забезпечити його максимально здоровий розвиток.

Обстеження щитовидної залози

Діагностика щитовидної залози дозволяє оцінити роботу та стан щитовидки — однієї з ендокринних залоз, що насичує кров гормонами. Будь які збої в роботі щитовидної залози можуть призвести до дуже серйозних захворювань.

Діагностика мошонки

Ультразвукове дослідження мошонки дозволяє отримати детальні зображення внутрішнього вмісту яєчок і навколишніх тканин. Обстеження мошонки може бути зроблено з низки причин, наприклад, щоб оцінити дискомфортні відчуття, біль, або виявити причини неопускання яєчок.

Лікарі за спеціалізацією

Знайти Лікаря

Усі лікарі

Обрати Відділення

Усі відділення

Знайти Сервіс

Усі послуги

Наші відділення

Переглянути відділення

Залишились питання?​

+38 (073) 032 03 03