Політика конфіденційності

Загальні положення

Ми, компанія Singapore Medical, прагнемо забезпечити високий рівень обслуговування та захист персональних даних наших клієнтів. Ця Політика конфіденційності інформує про збір, використання та зберігання персональних даних, які ми збираємо на нашому сайті singaporemedical.com.ua. Всі дії з персональними даними відбуваються у відповідності з законодавством України та міжнародними стандартами.

Сфера дії цієї Політики

Ця Політика стосується персональних даних, зібраних на сайті singaporemedical.com.ua. Персональні дані включають інформацію, що дозволяє ідентифікувати вас як особу, таку як ім’я, електронна адреса, номер телефону, а також інформацію, отриману під час здійснення платежів та інших взаємодій з сайтом. Наша Політика не поширюється на інші сайти, на які можуть вести посилання на singaporemedical.com.ua.

Файли cookies та аналогічні технології

Ми використовуємо файли cookies та схожі технології для збору інформації про ваші відвідування нашого сайту. Це включає інформацію про ваші пристрої, мережеві підключення, IP-адреси, використаний браузер та його версію, системну інформацію, а також деталі вашої взаємодії з сайтом.

Інформація, яка збирається за допомогою Сайту

Коли ви взаємодієте з нашим сайтом, наприклад, робите замовлення, берете участь у акціях чи опитуваннях, ми збираємо як особисту, так і загальну інформацію. Особиста інформація включає ваші контактні дані та інформацію, пов’язану з вашими замовленнями. Ми збираємо ці дані лише за вашою згодою та не вимагаємо їх для перегляду сайту.

Використання Вашої персональної інформації

Ваші персональні дані використовуються для надання інформації та послуг, підвищення ефективності обслуговування, забезпечення безпеки, персоналізації використання сайту, надання спеціаль