Сокол Ганна Олександрівна

Здоров’я — це не лише життєва стратегія, а й неперервний діалог, де ваш сімейний лікар є і стратегом, і ключовим учасником розмови.

Сокол Ганна Олександрівна

Загальна практика - сімейна медицина
Спеціалізація:
  • Загальна практика — сімейна медицина
Освіта:
  • Вища медична освіта, ВНМУ ім. М.І. Пирогова
Наукова діяльність:
  • Учасниця наукових всеукраїнських конференцій з хірургії, акушерства та гінекології і педіатрії

Членство в асоціаціях: Консультант UNICEF з питань вакцинації та грудного вигодовування. Член Української Асоціації Сімейної Медицини.

Професійні інтереси: Кожного дня я намагаюся дізнатися щось нове з світу медицини. Зокрема, мене цікавить кардіологія. Є проджект-менеджером медичної освітньої платформи JUMP.

Особисті інтереси: Активний волонтер, зокрема у прифронтових зонах України. Люблю спорт, зокрема біг і стрейтчинг. Займаюся розписом еко-сумок акриловими фарбами. Я є мамою трьох собак і обожнюю стендап.

Про мене: Я завжди мріяла допомагати людям, і моя професія дозволяє мені робити це щодня. Моя освіта і професійний досвід допомагають мені підтримувати здоров’я моїх пацієнтів. Я вірю в профілактику і попередження хвороби, і вважаю, що вакцинація є ключовою у цьому процесі. Як лікар, я завжди готова навчатися і розвиватися, щоб надавати найкращу допомогу. Але коли я не в лікарні, я люблю проводити час зі своєю сім’єю, займатися своїми хобі та релаксувати, слухаючи музику або читаючи книгу.

Мови

Українська (вільно), Англійська (рівень B2).

Місце прийому лікаря