Підписати декларацію з лікарем ОНЛАЙН


Для вакцинації від COVID-19, Отримання свідотства про вакцинацію, Запис до сімейного лікаря, Обслуговування у клініках SMC, Доступні ліки за рецептом, Довідки та направлення


Як укласти декларацію з лікарем онлайн?


Для укладення декларації з лікарем онлайн заповніть анкету нижче на сторінці. Після реєстрації ви отримаєте номер декларації, можливість обслуговуватися в клініці у сімейного лікаря, доступ до програми "доступні ліки", діагностиці, до програми вакцинації від COVID. Детальніше ви зможете дізнатися в реєстратурі по телефону або при візиті до лікаря.
Укласти декларацію з лікарем онлайн >>
Задати питання Viber

Що таке декларація онлайн


Декларація онлайн з лікарем це офіційна декларація з сімейним лікарем в центрі сімейної медицини "Singapore Medical Center". Ви отримуєте точно такий же безкоштовний доступ до первинної медицини як і в державній клініці (безкоштовні ліки, програма вакцинації, діагностика, сімейний лікар). Підписати декларацію з сімейним лікарем можна при візиті в клініку або в режимі онлайн.
Декларація онлайн Реєстратура

Відгуки клієнтів

 • Хороший доктор! Внимательная к деталям. В моей ситуации, успокоила меня и назначила лечение для снятия болевого синдрома. Спасибо!
  Дарья Макеева
 • Віталіна — неймовірна! Чудовий спеціаліст та прекрасна людина. Рекомендую підписати з нею декларацію, хто ще не підписав!
  Олег Грищак
 • Содержательный, взвешенный и приятный подход. Ольга - квалифицированный специалист. Могу смело рекомендовать!
  Виктор Пилипенко
 • Самий кращий лікар для Вашої родини!!! Чудовій спеціаліст! Виконує свою працю з душею та добрим серцем. Дякую, що Ви є!!
  Аліна Бокоч
Реєстратура