Укласти декларацію з лікарем

Singapore Medical Center


В нашому центрі Ви можете обслуговуватись безкоштовно, заключивши декларацію з сімейним лікарем. Знайти найблище відділення.

Сінгапурський медичний центр пропонує міждисциплінарні спеціальності: дерматолога, невропатолога, гінеколога, терапевта, УЗД - лікаря.

Наша увага зосереджена на інтеграції останніх досягнень в медицині і новітніх технологій для ранньої профілактики, діагностики та лікування.


Відділення Реєстратура

Як вибрати сімейного лікаря


Головне - пам'ятати: пацієнтам не потрібно звертатися до лікаря «строго за пропискою» - можна вибирати лікаря, який працює біля будинку, роботи і т.д.

Тепер кожен може вибирати терапевта, педіатра або сімейного лікаря в будь-якому закладі первинної допомоги, незалежно від місця проживання або прописки, і підписати з ним декларацію за умови, що обраний пацієнтами заклад вже підключений до системи «Електронний здоров'я».

Вибирати лікаря пацієнти можуть, посилаючись на власний досвід обслуговування у лікаря, на поради родичів / друзів / знайомих. Також пацієнти можуть відвідувати найближчі установи і дізнаватися про лікарів там. 

Завітайте до нашого медичного центру, Ви відразу відчуєте різницю у сервісі який пропонує установа, а также переконаєтесь у фаховості медичного персоналу.  

ПЕРЕВАГИ ПІДПИСАННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ З НАМИ

можливість вибору «свого» лікаря. Перед підписанням декларації, Ви можете прийти на візит і познайомитися з доктором;
доступ до медичної допомоги 7 днів на тиждень;
запис на прийом у зручний для Вас час;
високий рівень сервісу - чистота і затишок супроводжують Вас на протязі всього часу перебування у нас;
індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Індивідуальне рішення кожної проблеми, лікування не симптомів, а проблеми в цілому;
акцент на профілактиці захворювань;
створення індивідуального графіка вакцинацій;
забір аналізів прямо в медичному центрі.
Реєстратура

Як укласти декларацію з лікарем

Завітайте до нашого сучастного медичного центру. Заключивши декларацію з нашими лікарями ви отримаєте високу якість обслуговування.

Документи, які знадобляться для підписання угоди з лікарем, – ваш паспорт та ідентифікаційний номер. Якщо ж ви підписуєте декларацію з педіатром (чи сімейним лікарем, який буде обслуговувати вашу дитину), то також знадобиться свідоцтво про народження дитини та документи (паспорт та код) одного з її батьків або опікунів.


Записатися Подзвонити

Основний спосіб заповнення декларації — електроний: уповноважена особа закладу ПМД (в різних медзакладах це може бути або реєстратор, або медсестра, або лікар тощо) внесе ваші дані в систему.Заповнити анкету

Узгодження візиту

Знайомство з лікарем

Підписання декларації

Заповнити декларацію з лікарем онлайн

Ви можете дистанційно підписати декларацію з лікарем в режимі онлайн. Для цього вам потрібно буде надіслати фото документів на електронну пошту ingaporemedical@protonmail.com.

Подзвоніть по телефону 063 884 47 02 повідомте про бажання підписати декларацію онлайн, та дотримуйтесь інструкції оператора з реєстратури.

Відділення Реєстратура Декларація онлайн

Сінгапурський Медичний Центр це центр сімейної медицини де ви можете підписати декларацію з приватним лікарем, та отримати високу якість обслуговування, сервіс.


Ви можете підписати декларацію з приватним лікарем

Записатися Подзвонити

Особливості спостереження у сімейного лікаря в державній і приватній клініці:

 • У державних поліклініках один сімейний лікар повинен обслуговувати до 1,8 тисячі осіб, хоча це число часто збільшується. В результаті лікар приділяє пацієнтам менше часу, а, щоб потрапити до нього на прийом, доводиться чекати тиждень та більше.
 • У приватних клініках сімейні лікарі, як правило, обслуговують менше людей. Кожен пацієнт отримує більше уваги з боку лікарі та може швидше потрапити до нього на консультацію.
 • У приватній клініці можна записатися до лікаря на зручний час, часто й у вихідні дні, тоді як в державних такої переваги немає.
 • У приватних клініках краще сервісне обслуговування та більш якісна апаратура. Приватні клініки мають відділення в різних районах, тому лікаря можна вибрати поблизу від будинку або роботи. Державні поліклініки, як правило, такої переваги не мають.
 • У приватних клініках за декларацією, зазвичай, працюють не всі сімейні лікарі, а тільки деякі. Тому при повній завантаженості фахівців, нові пацієнти не можуть до них записатися, поки не звільниться місце.
 • У приватній клініці можна отримати необхідну медичну допомогу в комфортних умовах, вибираючи зручний час відвідування та не витрачаючи час в чергах.

  Відгуки клієнтів

  • Хороший доктор! Внимательная к деталям. В моей ситуации, успокоила меня и назначила лечение для снятия болевого синдрома. Спасибо!
   Дарья Макеева
  • Віталіна — неймовірна! Чудовий спеціаліст та прекрасна людина. Рекомендую підписати з нею декларацію, хто ще не підписав!
   Олег Грищак
  • Содержательный, взвешенный и приятный подход. Ольга - квалифицированный специалист. Могу смело рекомендовать!
   Виктор Пилипенко
  • Самий кращий лікар для Вашої родини!!! Чудовій спеціаліст! Виконує свою працю з душею та добрим серцем. Дякую, що Ви є!!
   Аліна Бокоч
  Реєстратура