Як укласти декларацію
з сімейним лікарем?


Для заключення онлайн декларації з сімейним лікарем в нашій клініці достатньо заповнити анкету.

Після укладання декларації обслуговування в клініці безкоштовне. Остерігайтесь аферистів та посередників з укладання декларацій з сімейним лікарем.Адреса відділен клініки:

Київ, вулиця Тургенівська, 29, тел.: (073) 032 03 03
Київ, вулиця Б. Гмирі 16а, тел.: (063) 884 47 02
Київ, вулиця М. Тимошенка 11, тел.: (066) 963 13 91

 

1Про декларацію +HELSI +Дія

Укладена онлайн декларація з сімейним лікарем буде в HELSI, всі вакцини та, сертифікати про одужання будуть відображені в Дія.

Медичний центр “Singapore Medical Center” уклав договір з державною програмою – Безкоштовна первинна медична допомога (договір з Національною службою здоров’я України (НСЗУ).

Тепер всі бажаючі можуть підписувати Декларації з сімейним лікарем на безкоштовне медичне обслуговування не прив’язуючись до місця проживання і реєстрації.

Які послуги Ви отримуєте безкоштовно?

 • спостереження за станом здоров’я
 • консультації та обстеження, при необхідності направлення на аналізи та діагностику
 • постановку діагнозу і призначення лікування
 • при необхідності, направлення до вузьких спеціалістів для отримання спеціалізованої медичної допомоги
 • рецепт на ліки за програмою “Доступні ліки” (перелік аптек, перелік препаратів, які беруть участь в програмі)
 • лікарняний лист
 • необхідні довідки
2Запис до лікаря
Запис до лікаря здійснюється через Viber або по телефону. Найшвидший спосіб це телефонний дзвінок.
3Онлайн консультація хворих на COVID-19
У зв'язку з карантинними обмеженнями ми здійснюємо підтримку хворих на COVID-19.
 • Моніторинг стану здоров'я
 • Відкриття лікарняного
 • Внесення ПЛР тестів, та експрес тестів до HELSI
 • Призначення лікування
4Вакцинація від COVID-19 + Дія

Записатись на безкоштовну вакцинацію від COVID-19 можна по телефону або Viber.

Також в нашому центрі Ви можете отримати третю бустерну дозу вакцини.


 • 1 доза: Видається паперова довідка 063, внесення до Дія жовтого сертифікату про проходження вакцинації.
 • 2 доза: Видається паперовий міжнародний сертифікат про вакцинацію від COVID-19, та внесення до Дія зеленого сертифікату.
 • 3 доза: Бустерна доза. Видається паперовий міжнародний сертифікат про вакцинацію в Дії оновлюється термін дії сертифікату та вноситься запис про третю дозу вакцини.
5Отримання довідки про вакцинацію + Дія
В залежності від кількості отриманих доз вакцини від корона віруcу ви можете отримати довідку:
 • 1 доза: Видається паперова довідка 063, внесення до Дія жовтого сертифікату про проходження вакцинації.
 • 2 доза: Видається паперовий міжнародний сертифікат про вакцинацію від COVID-19, та внесення до Дія зеленого сертифікату.
 • 3 доза: Бустерна доза. Видається паперовий міжнародний сертифікат про вакцинацію в Дії оновлюється термін дії сертифікату та вноситься запис про третю дозу вакцини.
6Безкоштовний ПЛР тест
Безкоштовний ПЛР тест робиться по направленню лікаря. Результат тесту можна отримати на 2-3 день після проходження.
Терміново:
 • Експрес тест на антиген - 400 грн.
 • ПЛР тест (здача 9:00-12:00, результат наступного ранку) - 800 грн.
7Внесення результатів ПЛР теста у Дія

Для отримання сертифікату про одужання від захворювання на COVID-19 необхідно внесення результатів ПЛР тесту в HELSI.

Через ~14 днів в Дії буде сформований сертифікат про одужання.

Внесення експрес тесту проводиться лише при умові проходження тестування в нашій клініці або в акредитованій лабораторії.

8Відкриття лікарняного COVID-19
Як відбувається відкриття лікарняного при хворобі або підозрі на COVID-19.
 1. Якщо є позитивний ПЛР тест на COVID-19. Ви можете його надіслати на Viber лікаря на підставі тесту лікар внесе його до HELSI, та відкриє лікарняний.
 2. При прийомі у лікаря необхідно пройти експрес тест (400грн). Після отримання результату вразі позитивного тесту буде внесення результату до HELSI, та відкриття лікарняного.
 3. При прийомі у лікаря необхідно пройти ПЛР. Відповідно до результатів тестування буде відкриття лікарняного та внесення результатів теста до HELSI.

Укласти декларацію з лікаремSingapore Medical Center


В нашому центрі Ви можете обслуговуватись безкоштовно, заключивши декларацію з сімейним лікарем. Знайти найблище відділення.

Сінгапурський медичний центр пропонує міждисциплінарні спеціальності: дерматолога, невропатолога, гінеколога, терапевта, УЗД - лікаря.

Наша увага зосереджена на інтеграції останніх досягнень в медицині і новітніх технологій для ранньої профілактики, діагностики та лікування.


Відділення Реєстратура

Як вибрати сімейного лікаря


Головне - пам'ятати: пацієнтам не потрібно звертатися до лікаря «строго за пропискою» - можна вибирати лікаря, який працює біля будинку, роботи і т.д.

Тепер кожен може вибирати терапевта, педіатра або сімейного лікаря в будь-якому закладі первинної допомоги, незалежно від місця проживання або прописки, і підписати з ним декларацію за умови, що обраний пацієнтами заклад вже підключений до системи «Електронний здоров'я».

Вибирати лікаря пацієнти можуть, посилаючись на власний досвід обслуговування у лікаря, на поради родичів / друзів / знайомих. Також пацієнти можуть відвідувати найближчі установи і дізнаватися про лікарів там. 

Завітайте до нашого медичного центру, Ви відразу відчуєте різницю у сервісі який пропонує установа, а также переконаєтесь у фаховості медичного персоналу.  

ПЕРЕВАГИ ПІДПИСАННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ З НАМИ

можливість вибору «свого» лікаря. Перед підписанням декларації, Ви можете прийти на візит і познайомитися з доктором;
доступ до медичної допомоги 7 днів на тиждень;
запис на прийом у зручний для Вас час;
високий рівень сервісу - чистота і затишок супроводжують Вас на протязі всього часу перебування у нас;
індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Індивідуальне рішення кожної проблеми, лікування не симптомів, а проблеми в цілому;
акцент на профілактиці захворювань;
створення індивідуального графіка вакцинацій;
забір аналізів прямо в медичному центрі.
Реєстратура

Як укласти декларацію з лікарем

Завітайте до нашого сучастного медичного центру. Заключивши декларацію з нашими лікарями ви отримаєте високу якість обслуговування.

Документи, які знадобляться для підписання угоди з лікарем, – ваш паспорт та ідентифікаційний номер. Якщо ж ви підписуєте декларацію з педіатром (чи сімейним лікарем, який буде обслуговувати вашу дитину), то також знадобиться свідоцтво про народження дитини та документи (паспорт та код) одного з її батьків або опікунів.


Записатися Подзвонити

Основний спосіб заповнення декларації — електроний: уповноважена особа закладу ПМД (в різних медзакладах це може бути або реєстратор, або медсестра, або лікар тощо) внесе ваші дані в систему.Заповнити анкету

Узгодження візиту

Знайомство з лікарем

Підписання декларації

Заповнити декларацію з лікарем онлайн

Ви можете дистанційно підписати декларацію з лікарем в режимі онлайн. Для цього вам потрібно буде надіслати фото документів на електронну пошту ingaporemedical@protonmail.com.

Подзвоніть по телефону 063 884 47 02 повідомте про бажання підписати декларацію онлайн, та дотримуйтесь інструкції оператора з реєстратури.

Відділення Реєстратура Декларація онлайн

Сінгапурський Медичний Центр це центр сімейної медицини де ви можете підписати декларацію з приватним лікарем, та отримати високу якість обслуговування, сервіс.


Ви можете підписати декларацію з приватним лікарем

Записатися Подзвонити

Особливості спостереження у сімейного лікаря в державній і приватній клініці:

 • У державних поліклініках один сімейний лікар повинен обслуговувати до 1,8 тисячі осіб, хоча це число часто збільшується. В результаті лікар приділяє пацієнтам менше часу, а, щоб потрапити до нього на прийом, доводиться чекати тиждень та більше.
 • У приватних клініках сімейні лікарі, як правило, обслуговують менше людей. Кожен пацієнт отримує більше уваги з боку лікарі та може швидше потрапити до нього на консультацію.
 • У приватній клініці можна записатися до лікаря на зручний час, часто й у вихідні дні, тоді як в державних такої переваги немає.
 • У приватних клініках краще сервісне обслуговування та більш якісна апаратура. Приватні клініки мають відділення в різних районах, тому лікаря можна вибрати поблизу від будинку або роботи. Державні поліклініки, як правило, такої переваги не мають.
 • У приватних клініках за декларацією, зазвичай, працюють не всі сімейні лікарі, а тільки деякі. Тому при повній завантаженості фахівців, нові пацієнти не можуть до них записатися, поки не звільниться місце.
 • У приватній клініці можна отримати необхідну медичну допомогу в комфортних умовах, вибираючи зручний час відвідування та не витрачаючи час в чергах.

  Відгуки клієнтів

  • Хороший доктор! Внимательная к деталям. В моей ситуации, успокоила меня и назначила лечение для снятия болевого синдрома. Спасибо!
   Дарья Макеева
  • Віталіна — неймовірна! Чудовий спеціаліст та прекрасна людина. Рекомендую підписати з нею декларацію, хто ще не підписав!
   Олег Грищак
  • Содержательный, взвешенный и приятный подход. Ольга - квалифицированный специалист. Могу смело рекомендовать!
   Виктор Пилипенко
  • Самий кращий лікар для Вашої родини!!! Чудовій спеціаліст! Виконує свою працю з душею та добрим серцем. Дякую, що Ви є!!
   Аліна Бокоч
  Реєстратура